Celoroční vzdělávací program Psychosomatika hry na nástroj pro studenty konzervatoří a akademií

Pro koho je určen?

Pro studenty konzervatoří a vysokých škol s hudebním zaměřením a mladé profesionály, přednostně pro hráče na housle a violu, ovšem možnost se přihlásit mají i ostatní instrumentalisté. Program je vytvořen pro vás, kdo chcete uskutečnit ve své hře na nástroj skutečný a hlubší pokrok. Jedná se o ucelený a komplexní pravidelný program s praktickým nácvikem klíčových dovedností i možností veřejné prezentace a účasti na kreativních projektech.

Témata, kterým se budeme věnovat:

  • mechanika pohybu, anatomie pro instrumentalisty, aplikace na technické problémy při hře
  • kompenzační cvičení na odblokování a uvolnění těla
  • exprese, umělecké vyjádření, interpretace a kreativita
  • efektivita cvičení, strategie cvičení, struktura času a plánování, stanovování cílů a strategií
  • stres, tréma, psychohygiena
  • prevence zánětů šlach, zranění, kompenzace bolestí
  • organizace koncertů, dramaturgie, práce s publikem
  • + cokoliv, co budete potřebovat řešit

Jak program probíhá?

Jednou měsíčně, vždy jeden celý kolektivní výukový den (víkendové dny, konkrétní termíny určíme vždy na základě předchozí kolektivní domluvy) + 1 individuální konzultace v termínu podle individuální domluvy(v případě vašeho zájmu je možnost více individuálních konzultací během měsíce). Součástí programu bude možnost veřejných vystoupení a účasti na kreativních projektech.

Program je interaktivní, všechna témata budou probírána nejen teoreticky, ale především se budeme věnovat praktickému nácviku a budování nových funkčních dovedností, které přímo využijete ve svém studiu i praxi.

Přihlášení a platby:

Pro zařazení do celoročního programu klikněte na žlutý odkaz “Závazná přihláška” níže a registrujte se vyplněním a odesláním následujícího formuláře + uhrazením členského poplatku 500 Kč na následující účet: 43-3846070217/0100. Do poznámky pro příjemce napište své jméno.

Závazná přihláška do celoročního vzdělávacího programu

Cena programu za jeden měsíc je celkem 1500 Kč, přičemž cena jednoho měsíčního semináře činí 1000 Kč + jedna individuální konzultace 500 Kč. Platby je možno uskutečnit každý měsíc zvlášť vždy před jednotlivými termíny(v případě neúčasti nic nehradíte).

Individuální konzultace jsou nedílnou součástí vzdělávání a umožňují ještě hlubší integraci nových dovedností do vašeho individuálního kontextu, je tedy doporučeno absolvovat program komplexně, včetně individuálních lekcí. Přesto je po dohodě možné v případě zájmu absolvovat pouze kolektivní semináře. (V případě Vašeho zájmu naopak pouze o individuální konzultace bez seminářů se nepřihlašujte přes formulář, ale kontaktujte mě přímo. )

Veškerá veřejná vystoupení a kreativní programy jsou pro vás organizovány zdarma.

Po zaslání přihlášky a registračního poplatku obdržíte potvrzující email s podrobnějšími informacemi.

Uzavírka přihlášek celoročního vzdělávání je 21. září.

Termíny konání jednotlivých seminářů budou přizpůsobeny časovým možnostem většiny.

Program bude probíhat v Praze. (Pro mimopražské studenty po dohodě možnost jednoduchého noclehu).

V případě otázek mě neváhejte kontaktovat na emailu: janakubankov@gmail.com